Otevírací doba: PO - PÁ 10:00 - 17:00 SO po telefonické dohodě

Telefon: +420 774 465 882

Drobečková navigace

Úvod > Služby

Služby

Komisní prodej

Přijímáme vozidla do komisního prodeje. Neváhejte a prodejte svůj vůz za cenu, kterou si sami určíte.

Výkup vozidel

Možnost protiúčtu za váš starý vůz

Jste-li majitelem starého auta a máte v plánu si pořídit vůz novější, nabízíme vám odkoupení vašeho vozu na protiúčet. Jednoduše přijďte k nám a vyberte si některé z námi nabízených vozidel. Cenu nově zakoupeného vozidla ponížíme o cenu starého. Vám tak odpadnou starosti s inzercí, prohlídkami vozu a prodejem včetně převodu vozidla. Navíc se svého starého automobilu zbavíte okamžitě bez dlouhého čekání a nebude vám nic bránit v bezstarostném užívání nového vozu.

Pojištění vozidel na místě

Náš autobazar vám nabízí možnost nechat si pojistit váš právě zakoupený vůz přímo na místě. Dlouhodobě spolupracujeme s Generali česká pojišťovna. Už tedy nemusíte chodit po pobočkách pojišťoven. Vše zařídíme přímo u nás.

Financování vozidel na počkání

Využijte našeho příjemného zázemí, zůstaňte u nás ještě chvíli a sjednejte si výhodné financování vozidla na počkání. Ušetříte si tak mnoho času hledáním nejvýhodnějších půjček a úvěrů. Tuto službu nabízíme pro fyzické i právnické osoby.

Výkup vozů za hotové

U nás máte také možnost využít služby výkupu za hotové. Získáte tak své peníze ihned bez jakéhokoli čekání. Po výkupu se stáváme majiteli vozu my a přebíráme tak veškeré záruky za vozidlo.